Projektai Lietuvoje
NT užsienyje
Naujienos
NT skelbimai (antrinė rinka)
Specialus pasiūlymas!
Perkant butą ASVEJA ir SARTAI namuose taikoma speciali nuolaida iki 4000 eur. Daugiau informacijos apie akciją rasite ČIA>>
Išskirtinumas
Gamtos ir miesto apsuptyje, greta natūraliai susiformavusių keturių ežerėlių kuriasi jaukus ir žalias LINKMENŲ EŽERŲ kvartalas. Rami ir uždara, tačiau strategiškai patogi vieta, mažaaukštės statybos namai, puikiai išvystyta miesto infrastruktūra ir patogus susisiekimas su visais miesto rajonais kuria išskirtines sąlygas komfortiškam gyvenimui ir kokybiškam poilsiui kiekvieną dieną.
Apsauga
Kai šeima saugi, o namuose jautiesi patogiai, pajunti, kad gyventi čia tiesiog gera. Toks ir yra mūsų planas – Jūsų saugus, patogus ir kokybiškas gyvenimas.

• Teritorija aptverta ir visą parą stebima vaizdo kameromis.
• Jūsų ir svečių automobiliams įrengtos antžeminės ir požeminės aikštelės.
• Jus ir Jūsų namų turtą patikimai saugos tvirtos šarvo durys ir aukščiausius saugumo standartus atitinkanti spyna.
Projekto aplinka
Smagu, kad po dienos darbų ir reikalų į jaukius namus ir žalią ramybę galite sugrįžti akimirksniu. Šnipiškių rajone, Linkmenų gatvėje įsikūrusio LINKMENŲ EŽERŲ kvartalo vieta itin patogi norintiems suderinti skirtingus gamtos ir miesto teikiamus privalumu. Bus tvarkomas vienas iš šalia esančių tvenkinių: įrengti pasivaiksčiojimo takai ir poilsio zona.
Vieta automobiliui
Požeminė atviro tipo aikštelė su metaliniais pakeliamais vartais. Įrengta vaizdo stebėjimo sistema, priešgaisrinė signalizacija, apšvietimas.
Energinė klasė
A++A+ABCDEFG
Statybinės medžiagos
Namų statybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, o darbus atlieka profesionalūs rangovai. Taigi, Jūsų namai – ilgaamžiai, tvirti ir ekonomiški.
Gera pastatų izoliacija – statyboms naudojamos silikatinės plytos akumuliuoja šiluminę energiją: šiltesnėmis dienomis ją sugeria, vėsesnėmis – išskiria. Sienos apšiltintos 20 cm putų polistirolo sluoksniu.
Modernios technologijos
Savo namuose įsirengę individualią rekuperacinę sistemą, visada kvėpuosite šviežiu ir gaiviu oru. Nereikės atidarinėti langų, todėl namai nepraras šilumos ir neįsileis aplinkos triukšmo.
Šildymas
Moderni autonominė šildymo sistema. Butuose įrengti inovatyvūs energiją taupantys radiatoriai, skirtingai nei įprasti konvekciniai, šilumą spinduliuoja į kambarį, o ne lauko sieną. Radiatorius gyventojai gali reguliuoti pagal savo poreikius, taip kontroliuodami ne tik temperatūrą namuose, bet ir išlaidas už šildymą. Individuali butų apskaitos sistema tiksliai skaičiuoja suvartotą šilumą, todėl Jūs mokate ne už buto plotą, o tik už tai, ką iš tiesų naudojate.
Vėdinimas, kondicionavimas
Natūralus oro patekimas gyvenamosiose patalpose numatytas pro lauko sienoje įrengtą orlaidę. Vonios ir virtuvės zonose įrengti mechaninės ventiliacijos kanalai, yra galimybė įsirengti rekuperacinę sistemą.
Namo administratorius
UAB „Namų priežiūros centras“
Liftas
Kiekvienoje laiptinėje įrengti A energijos efektyvumo klasei priskiriami liftai yra tylūs, saugūs ir greiti. Erdviu liftu patogu pakilti į bet kurį aukštą.
Sandėliukas
Požeminėje parkavimosi aikštelėje įrengti sandėliukai ir dviračių saugyklos.
Apdailos lygis
Dalinė apdaila
Apdailos medžiagos
Sienos. Mūrinės, tinkuotos plonasluoksniu tinku, paruoštos glaistymui ir dažymui. Neglaistytos gipso kartono pertvaros butų viduje.

Lubos. Gelžbetoninės tuštumėtos perdangos plokštės. Netinkuotos, neglaistytos.

Grindys. Visame buto plote, išskyrus san. mazgo patalpa, įrengtas betoninis išlyginamasis pagrindas ant garsą izoliuojančios plokštės. Grindų danga neįrengiama. Numatoma galimybė įrengti elektrines šildomas grindis.

Balkonai ir terasos
Visi butai turi balkonus. Pirmojo aukšto terasos išklotos ilgaamžėmis maumedžio lentomis.
Langai
Butuose sumontuoti aukštos kokybės plastikiniai langai su dviejų kamerų stiklo paketais.
Durys
Įėjimo į butą durys – šarvo tipo, daugiasluoksnės su garso izoliacija. Rakinamos dviem spynomis.
Susisiekimas
Miesto centro privalumai – ranka pasiekiami. Iki jo – vos 5 minutės automobiliu. Patogus susisiekimas su visais miesto rajonais, greta – viešojo transporto stotelės.
Paslaugos kaimynystėje
Šnipiškių rajonas – gyvas ir šurmuliuojantis. Visai čia pat – „Vichy“ vandens pramogų parkas, „Siemens“ arena, greta įsikūrusiame PC „Ozas“ yra bene viskas, ko gali prireikti: kavinės, bankai, parduotuvės, restoranai, vaikų žaidimų erdvės, sporto klubas, kino teatras. Šalia – svarbiausi objektai: mokyklos, darželiai, licėjus, verslo centrai, medicinos įstaigos, parduotuvės.
Aplinka
Vienas perspektyviausių Vilniaus rajonų, miesto centras pasikiamas per 5 minutes. Vos peržengus namų slenkstį Jus pasitinka gamta. Pasivaikščiojimams nutiesti takeliai, įrengti suoliukai, mažųjų laisvalaikiui įrengtos žaidimų aikštelės.

Rodyti žemėlapyje ir kitus projektus (spauskite čia >>)