Projektai Lietuvoje
NT užsienyje
Naujienos
NT skelbimai (antrinė rinka)
Išskirtinumas
Ypatingi namai prestižinėje vietoje. „Turniškių dominija“ atveria galimybę Jums apsigyventi šioje seno pušyno apsuptoje teritorijoje kairiajame Neries krante. Šalia tekanti upė, pro langus matomas miškas ir kruopščiai prižiūrima bei saugoma aplinka – ideali vieta trokštantiems ramybės ir privatumo.

„Turniškių dominijos“ namuose Jūsų patogumą apgalvojome iki smulkmenų. A energinio naudingumo klasės namai „Turniškių dominijoje“ užtikrins, kad būtų naudojama labai mažai energijos, o namuose nepritrūktų šilumos. Toks efektyvumas bus pasiektas nekenkiant gamtai - įdarbinant atsinaujinančius energijos šaltinius.
Susisiekimo sprendimai
Mes pasirūpinsime, kad Jūsų vaikai mokyklas pasiektų saugiai ir greitai, atvešime aukles iki namų durų, padėsime senjorams nuvykti, kur jiems reikia!

„Turniškių dominijos“ vystytojai dovanoja autobusiuką, kuris bus naudojamas pagal esamą gyventojų poreikį.
Apsauga
Prie įvažiavimo į teritoriją – vaizdo kamera ir automatinis pakeliamas kelio užtvaras. Įrengiami domofonai su praėjimo kontrole (video funkcija). Viena vaizdo kamera įrengiama parkinge, trys vaizdo kameros stebi įėjimus ir parkingo į korpusus.
Projekto aplinka
Pušynas. Važiuojamoji kelio dalis, pėsčiųjų takai sklype iškloti trinkelėmis. Įrengiama veja, vaikų žaidimų aikštelė. Teritorijos apšvietimas. Iš rūsio išvestas vandentiekio ventilis pasijungti teritorijos laistymui. Teritorija bus apželdinta pagal projektą. Įvažiavimas į kvartalo teritoriją (nuo Turniškių g.) išklotas trinkelėmis, įrengtas kelio atkarpos apšvietimas.
Vieta automobiliui
Antžeminis ir požeminis parkingai.
Energinė klasė
A++A+ABCDEFG
Statybinės medžiagos
Namo laikančiosios konstrukcijos ir išorinės sienos – monolitinis gelžbetonis. Poliniai-gelžbetoniniai pamatai.
Modernios technologijos
Saulės kolektoriai, geoterminis šildymas ir pasyvus vėsinimas, rekuperacinė sistema.
Šildymas
Geoterminis šildymas
Vėdinimas, kondicionavimas
Pasyvus geoterminis vėsinimas, rekuperacinė sistema
Liftas
Yra
Sandėliukas
Yra
Apdailos lygis
Dalinė apdaila. Atsižvelgdami į pirkėjų poreikius, siūlome butus ir su pilna apdaila.
Apdailos medžiagos
Monolitinės sienos tinkuotos
Balkonai ir terasos
Pilna apdaila. Balkonų ir terasų grindys apdailintos akmens masės plytelėmis. Įrengtas apšvietimas ir po vieną lauko kištukinį lizdą.
Langai
Mediniai langai su trijų stiklų paketais užtikrins puikų sandarumą bei ilgaamžiškumą.
Durys
Šarvo tipo durys

Paslaugos kaimynystėje
10-ties minučių spinduliu aplink namus - pramogų, apsipirkimo centrai ir poilsio vietos. Netoli „Turniškių dominijos" įrengti atviri lauko teniso kortai, privatūs vaikų darželiai, mokyklos, parduotuvės ir kavinės.
Aplinka
„Turniškių dominija“ plėtojama seno pušyno apsuptoje teritorijoje, šalia teka Neries upė. Visa tai padeda atkurti mieste prarastą ryšį su gamta.

Rodyti žemėlapyje ir kitus projektus (spauskite čia >>)