Projektai Lietuvoje
NT užsienyje
Naujienos
NT skelbimai (antrinė rinka)
Išskirtinumas
Naujos statybos pastatas organiškai įsilies į istorinio kvartalo architektūrinę kompoziciją. Vidiniame kieme išsidėstęs pastatas skirtas patogiam gyvenimui, jame suprojektuoti 47 butai. Planuojami butai nuo 27 iki 60 kv.m. Pirmajame ir antrajame aukšte statomi nedideli butai su erdviomis terasomis, trečiajame ir ketvirtajame aukšte nedidelės studijos su balkonais, viršutiniuose aukštuose įrengiami prabangūs butai su atsiveriančia Kauno senamiesčio panorama.
Apsauga
Uždaras aptvertas kvartalas, įvažiavimas tik pro šlagbaumus. Kodinės laiptinių spynos.
Projekto aplinka
„Karaliaus Mindaugo Apartamentai“ įsikurė prestižinėje vietoje, šalia svarbiausių miesto istorinių, kultūrinių, administracinių, pramogų ir prekybos objektų buvusio Kauno Pieno centro teritorijoje. Statiniai išdėstyti žiedu, įrengiama visą kvartalą juosianti tvora su saugumą užtikrinančias vartais. Šalia esančia požemine perėja lengvai pasiekiama Nemuno krantinė.
Vieta automobiliui
Antžeminis parkingas
Energinė klasė
A++A+ABCDEFG
Šildymas
Dujinis.
Sandėliukas
Yra.
Apdailos lygis
Dalinė apdaila
Balkonai ir terasos
Yra
Langai
Mediniai langai su trijų stiklų paketu
Durys
Šarvuotos

Susisiekimas
„Karaliaus Mindaugo Apartamentai“ įkurti prestižiniame Naujamiesčio rajone, šalia svarbiausių miesto istorinių, kultūrinių, administracinių, pramogų ir prekybos objektų. Čia pat – Nemunas. Jo ir Neries krantinėmis pro Nemuno salą su „Žalgirio arena“ iki pat Kauno pilies driekiasi naujai nutiestas pėsčiųjų ir dviračių takas. Susisiekimas su kitais miesto rajonais iš Naujamiesčio itin patogus nuosavu bei visuomeniniu transportu, netoliese – autobusų ir geležinkelio stotys, lengvai pasiekiami valstybinės svarbos keliai: Vilnius-Klaipėda bei Via Baltica.

Pėsčiųjų ir dviračių takai besitęsiantys iki pat Kauno pilies vilioja net tik pabėgioti rytais ar pasivažinėti dviračiu, bet ir kviečia jaukiems pasivaikščiojimams.
Aplinka
Modernūs šiuolaikinių architektų sprendimai yra pritaikomi įrengiant bendrąsias erdves, rekonstruojant pastatus. Statiniai išdėstyti žiedu, įrengiama visą kvartalą juosianti tvora su saugumą užtikrinančiais vartais. Visi kvartalo gyventojai laisvalaikį gali leisti erdviame, nuo miesto šurmulio ir pašalinių žvilgsnių apsaugotame kieme.

Rodyti žemėlapyje ir kitus projektus (spauskite čia >>)