Projektai Lietuvoje
NT užsienyje
Naujienos
NT skelbimai (antrinė rinka)
Išskirtinumas
„Sklypai Kalnėnuose“ – tai namų valdos sklypų projektas plėtojamas etapais, kuriuose suformuoti taisyklingos formos sklypai nuo 5 iki 12 arų. Beveik visi sklypai projekte yra skirti vienbučių ir dvibučių namų statybai, kotedžams statyti skirta tik tam tikra teritorija, todėl kvartale neišdygs saulės šviesą užstojantys daugiabučiai.
Projekto aplinka
Aplink solidi kaimynystė, individualūs namai. Visame rajone tik mažaaukštė statyba, daug žalumos.
Susisiekimas
Projektas įsikurs pietrytinėje Vilniaus miesto dalyje – Kalnėnų rajone. Šiandien tai viena patraukliausių ir greičiausiai besiplečiančių miesto dalių, kurią mielai renkasi žmonės, ieškantys ramios ir saugios vietos savo namams. Vienas didžiausių mikrorajono privalumų – greitas ir patogus susisiekimas. Važiuodami automobiliu senamiestį pasieksite per kelias minutes, o miesto centrą ir kitus rajonus, Vakarinio aplinkkelio dėka, vos per 10 – 15 minučių.
Paslaugos kaimynystėje
Už 700 metrų yra įrengta autobusų stotelė, čia reguliariai kursuoja 33 ir 58 Vilniaus viešojo transporto autobusai. Gyventojų patogumui šalia gyvenvietės veikia Vilniaus lopšelis – darželis „Žiogelis“ bei kiti privatūs darželiai, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla, Nordika prekybos centras, Ikea, vos už kilometro įsikūręs Liepkalnio slidinėjimo kurortas, vandenlenčių centras „Wake Town“.

Rodyti žemėlapyje ir kitus projektus (spauskite čia >>)