Projektai Lietuvoje
NT užsienyje
Naujienos
NT skelbimai (antrinė rinka)
Išskirtinumas
„Bendorėlių slėnyje“ suformuoti 10-12 arų ploto namų valdos sklypai (vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos žemės sklypai). Sklypų masyvas įsikurs šalia Vilniaus esančioje ir sparčiai besiplečiančioje Bendorėlių gyvenvietėje, Klevinėje. Kiekvienas sklypas turės miesto vandentiekį, miesto kanalizaciją, elektrą, dujas ir asfaltuotą privažiavimą.
Projekto aplinka
„Bendorėlių slėnis“ – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina draugišką ir kaimynišką aplinką. Tai ideali vieta, leidžianti ugdyti bendruomeniškumo jausmą, užmegzti draugiškus santykius su kaimynais ir sukurti savo nedidelį svajonių pasaulį. Projektas ribojasi su šalia esančia gyvenviete, tai itin saugi vieta pradėti gyvenimą atokiau nuo miesto.
Sklypų skaičius
Iš viso 45 sklypai
Susisiekimas
Visai arti gyvenvietės veikia vakarinis aplinkkelis, kuris skubantiems padės vos per 15-20 min pasiekti oro uostą, Vilniaus centrą ir kitus rajonus. Už 100 m įrengta autobusų stotelė, čia reguliariai kursuoja 87 Vilniaus viešojo transporto autobusas.
Paslaugos kaimynystėje
Gyventojų patogumui apie 3 km nuo gyvenvietės veikia Avižienių vaikų darželis ir gimnazija, artimiausias prekybos centras įsikūręs tik už 1 km.
Aplinka
Rytinėje „Bendorėlių sėlio“ pusėje žaliuoja Bukiškio miškas, todėl kiekvieną rytą jus maloniai ir pakiliai nuteiks paukščių giesmė, o netoliese esantis Riešės tvenkinys ir Gudelių ežeras leis vasarą atsipalaiduoti nuo kasdieninių darbų, įmerkus kojas į šiltą vandenį.

Rodyti žemėlapyje ir kitus projektus (spauskite čia >>)