Projektai Lietuvoje
NT užsienyje
Naujienos
NT skelbimai (antrinė rinka)
Išskirtinumas
Didmiesčiuose sparčiai plintantį minimalistinį gyvenimo būdą renkasi vis daugiau žmonių. Gyvenimas, neapkrautas daiktais ir nereikalingais kvadratiniais metrais, formuoja naują būsto suvokimą, stilių ir poreikį.

Didelis gyvenamasis plotas tampa nefunkcionalus, neatitinkantis modernaus miesto žmogaus gyvenimo būdo. Vis populiaresnis tampa kompaktiškas, racionaliai išplanuotas būstas, reikalaujantis protingų ir kūrybingų interjero sprendimų.

„Ozo kvartetas“ – projektas, skirtas ambicingiems, moderniems, svajojantiems apie nuosavus namus žmonėms, ieškantiems ne tik kvadratinių metrų, bet būsto, atspindinčio jų gyvenimo stilių.

A energetinės klasės 5 aukštų pastate mažos kvadratūros būstuose suprojektuoti 1-2 kambariai. Nedidelės erdvės reiškia ir nedideles sąskaitas bei greitai atliekamus namų ruošos darbus!
Projekto aplinka
Modernus pastatas kyla vienoje naujausių miesto vietų – Ozo parke
Vieta automobiliui
Požeminis parkingas
Energinė klasė
A++A+ABCDEFG
Statybinės medžiagos
Pamatai – poliniai, gelžbetoniniai.
Išorinės sienos – siliktinių plytų mūras.
Fasadai – apšiltiniti putų polisterolu, tinkuoti, dažoma pagal projektą. Išorinių sienų šilumos perdavimo koeficientas ne didesnis kaip 0,12.
Perdengimai – surenkamos gelžbetonio plokštės.
Vidaus sienos, pertvaros – tarp patalpų 250 mm. siliktinų plytų mūro pertvaros, tinkuotos iš išorės.
Šildymas
Įrengiami radiatoriai su individualiu termoreguliavimu, kiekvienas būstas turės individualius sunaudotos šilumos apskaitos prietaisus.
Vėdinimas, kondicionavimas
Butuose sumontuoti autonominiai sieniniai rekuperatoriai su reguliavimu.
Liftas
Yra
Apdailos lygis
Dalinė apdaila
Balkonai ir terasos
Kiekvienas būstas turi erdvų balkoną, nuo 3,4 iki 9,8 m2.
Langai
Plastikinio profilio langai su trijų stiklų paketu ir selektyviniu stiklu. Montuojami su specialia garo izoliacine plevele iš vidaus ir vėjo izoliacine – iš išorės, užtikrinant puikų sandarumą, bei ilgaamžiškumą. Langų šilumos perdavimo koeficinetas ne didesnis kaip 0,85

Susisiekimas
Patogus susisiekimas su visais miesto rajonais. Puikiai išvystyta infrastruktūra.
Paslaugos kaimynystėje
Modernus projektas įsikurs naujame, sparčiai besiformuojančiame Ozo parko gyvenamųjų namų kvartale. Ši miesto dalis jau dabar yra laikoma vienu optimaliausiu ir perspektyviausiu pasirinkimu, norintiems gyventi netoli miesto centro ir didelio parko. Strategiškai patogi projekto vieta garantuoja nesudėtingą susisiekimą su keliomis pagrindinėmis Vilniaus miesto gatvėmis – Kalvarijų, Ozo ir Geležinio vilko, o iki miesto centro ir senamiesčio galima nuvykti per 10-15 min. automobiliu arba viešuoju transportu.
Šalia esančiame beveik 9 hektarų parke gyventojai galės žaisti lauko žaidimus, sportuoti ar rengti piknikus su draugais.
Aplinka
Pėsčiųjų takai sklype iškloti trinkelėmis. Įrengiama veja, vaikų žaidimo aikštelė. Teritorija apšviesta ir apželdinta pagal projektą.

Rodyti žemėlapyje ir kitus projektus (spauskite čia >>)